Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3831
Останній візит на сайт
сьогодні
Ваша мета - ідеальна угода, моя - зробити її реальною. Зв'яжіться зі мною вже сьогодні.

Продаж квартир (2)

  • VALION
    375 000 $
    4 839 $/м²

    Ділова вул. (Димитрова), 1/2

    2 кімнати
    78 / 37 / 20 м²
    поверх 4 з 25
    сьогодні
    БЕЗ % продаж 2-кімнатної квартири, вул. Ділова 1/2, ЖК «Tetris Hall», Печерський район, центр, метро Олімпійська. Площа: Загальна - 77,5 кв.м., житлова - 37,4 кв.м., кухня- 20,3 кв.м. Кімната 1 - 14,7 кв.м., кімната 2 - 22,7 кв.м., передпокій - 11,2 кв.м. Висота стелі: 2,85 м. Поверх: 4/24 поверхового будинку. Планування : кімнати роздільні, 1 балкон, санвузол роздільний. Ремонт : авторський з меблями та технікою. Резервне живлення: генератор Локація : метро Олімпійська 10 хв. пішки. Додатково є можливість придбати паркомісце. ЖК Tetris Hall — це інноваційний житловий комплекс преміум-класу від лідеру ринку української нерухомості компанії КАН Девелопмент, який вражає суча...
    Рієлтор
  • VALION
    100 000 $
    1 613 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 70

    3 кімнати
    62 / 45 / 6 м²
    поверх 6 з 9
    1964 рік побудови
    сьогодні
    БЕЗ % продаж 3-кімнатної квартири 62м2, ГАЗ, проспект Берестейський (Перемоги) 70, метро Берестейська 5 хв. пішки, Шевченківський район, 6 поверх. Характеристики квартири: - площа: загальна 62м2, житлова 45м2, кухня 6м2. - поверх 6/9 - висота стелі 2,6м - планування роздільне, двустороннє, санвузол сумісний, засклений балкон в спальні. - євроремонт з якісною сучасною технікою та меблями. - будинок 1964 року, цегляний - газифікований - централізоване опалення Інфраструктура: - метро Берестейска 5хвилин пішки - парк Нивки - стадион, басейн - навчальні заклади Телефонуйте для запису на перегляд.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.